divendres, 17 de març del 2023

Xerrada sobre la Federació Catalana de Fotografia, sistema de puntuació, concursos i lligues


Fa unes setmanes
la nostra associació es va federar i amb ella ja hi ha una sèrie de socis/es que s’han anat federant.

 

La Federació Catalana de Fotografia ens va fer una presentació que podeu consultar en l’enllaç que us deixo a sota i ara és hora de ficar fil a l’agulla.

https://youtu.be/fK0DnAc16gM

 

És per aquest motiu que el proper 28 de març de 2023, de 20 a 22 h, el nostre company Luis Aracil, realitzarà en videoconferència la ponència “Sistema de puntuació i funcionament dels concursos i la lliga social FCF”.

 

Luis Aracil és soci de la nostra associació i també és el responsable de concursos de la Federació Catalana amb les distincions de MFCF***, MBCEF, EFIAP i diferents premis fotogràfics.

 

Així que, si ets soci/a de l’associació AMICS DE LA FOTO DE LLEIDA i vols conèixer més sobre la Federació Catalana de Fotografia i, en concret del funcionament del sistema de puntuació, concursos i lligues, estiguis federat o no, no et perdis aquesta nova videoconferència gratuïta, inscriu-te ja mitjançant aquest enllaç:

https://chat.whatsapp.com/ItlIKPIhBBb3y9pnpOpAGi

Confiant que aquesta nova activitat sigui del teu interès, rep una cordial salutació.

 

La Junta i la comissió de formació